Kompleksowy dostawca sprzętu reklamowego, rozwiązań targowych i profilowania

Trybunki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Trybunki, stoły wystawiennicze, stoiska wystawiennicze i demonstracyjne, podia są niezbędne na targach i dla podróżujących sprzedawców! Trybunki są łatwe w transporcie i montażu, a także praktyczne i wydajne z wewnętrznym schowkiem. Stoły wystawowe szybko staną się punktem centralnym wystawy lub targów, stanowiąc idealne miejsce spotkań między Tobą a potencjalnymi klientami.

Trybunki stanowią doskonałe uzupełnienie każdej ściany wystawowej, ale można je z powodzeniem stosować samodzielnie. Idealny na targach, wydarzeniach, promocjach, stoiskach wystawowych oraz jako ekspozycja we własnej siedzibie. Połącz expotable z expowall, brochureholder i rollup, a będziesz miał pełne stoisko expo. Możliwości jest wiele.

Brectus dostarcza stoliki wystawowe w różnych rozmiarach, kształtach i wzorach. Łatwo zmienić grafikę, a w przypadku niektórych stołów można również wybrać kilka kolorów dla blatu stołu. Przenośne stoły wystawowe są łatwe do złożenia i demontażu, dzięki czemu można je łatwo zabrać ze sobą w samochodzie, w samolocie itp. Zamów dzisiaj swoje stoły wystawowe i przygotuj się na spotkanie z klientami! W zestawie z torbą lub wózkiem.

Telefon

Skontaktuj się z nami telefonicznie: +47 48 39 84 91

Banner materiale

*B1: Brannhemmende

MALER

Banner konfeksjonering

Beachflagg Tilbehør

Send bestilling
Felt markert med * er påkrevd
Send forespørsel
Felt markert med * er påkrevd