fbpx

Dostawca sprzętu reklamowego, rozwiązań wystawienniczych i profilujących

Trybunki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Trybunki, stoły wystawiennicze, stoiska wystawiennicze i demonstracyjne, podia są niezbędne na targach i dla podróżujących sprzedawców! Trybunki są łatwe w transporcie i montażu, a także praktyczne i wydajne z wewnętrznym schowkiem. Stoły wystawowe szybko staną się punktem centralnym wystawy lub targów, stanowiąc idealne miejsce spotkań między Tobą a potencjalnymi klientami.

Trybunki stanowią doskonałe uzupełnienie każdej ściany wystawowej, ale można je z powodzeniem stosować samodzielnie. Idealny na targach, wydarzeniach, promocjach, stoiskach wystawowych oraz jako ekspozycja we własnej siedzibie. Połącz expotable z expowall, brochureholder i rollup, a będziesz miał pełne stoisko expo. Możliwości jest wiele.

Brectus dostarcza stoliki wystawowe w różnych rozmiarach, kształtach i wzorach. Łatwo zmienić grafikę, a w przypadku niektórych stołów można również wybrać kilka kolorów dla blatu stołu. Przenośne stoły wystawowe są łatwe do złożenia i demontażu, dzięki czemu można je łatwo zabrać ze sobą w samochodzie, w samolocie itp. Zamów dzisiaj swoje stoły wystawowe i przygotuj się na spotkanie z klientami! W zestawie z torbą lub wózkiem.

Banner materiale

*B1: Brannhemmende

MALER

Banner konfeksjonering