Kompleksowy dostawca sprzętu reklamowego, rozwiązań targowych i profilowania

Systemy Podwieszane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wiszące systemy zapewniają przestrzeń , która przyciąga wzrok nad wystawą targową! Dzięki zawieszonemu banerowi będziesz widoczny z dużej odległości.

Wiszące sufity i wyświetlacze okienne są idealne do centrów handlowych, targów, sklepów, wydarzeń itp. Są również bardzo odpowiednie do profilowania produktów, firm lub usług ,a także do ekspozycji kampanii reklamowych i ofert.

Transparent zawieszony na suficie daje bardzo dobry efekt i jest widoczny na całej hali targowej! Dzięki profesjonalnemu akcentowi uzyskasz dokładnie taką ekspozycję, aby Twoi klienci mogli zobaczyć, gdzie jesteś na targach i co chcesz przekazać.
Upewnij się, że uzyskasz maksymalną uwagę, podkreślisz swoją wiadomość i przyciągniesz nowych klientów, zarówno na targach, w centrum handlowym, jak i w sklepie. Duży zawieszony baner to wspaniały i pewny chwyt wzrokowy!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz okrągłego, kwadratowego lub trójkątnego podwieszanego sufitu lub wiszącego okna, pomożemy Ci stworzyć dobre rozwiązania dla optymalnego profilowania.

Telefon

Skontaktuj się z nami telefonicznie: +47 48 39 84 91

Banner materiale

*B1: Brannhemmende

MALER

Banner konfeksjonering

Beachflagg Tilbehør

Send bestilling
Felt markert med * er påkrevd
Send forespørsel
Felt markert med * er påkrevd