Kompleksowy dostawca sprzętu reklamowego, rozwiązań targowych i profilowania

Roll-upy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Roll-upy to jeden z najbardziej uniwersalnych nośników reklamy i prezentacji reklamowej, dzięki czemu może sprawić, że Twój przekaz trafi do odpowiedniego odbiorcy.Umożliwia zaprezentowanie własnego logo oraz grafiki firmy, co sprawi, że szybko zostanie ona zauważona przez odpowiednie osoby. W ten sposób, przy małym nakładzie finansowym, przyciągniesz do siebie nowych klientów.

Rollup to rodzaj systemu wystawienniczego, który niemal z roku na rok uzyskuje coraz większą popularność. Idealnie sprawdzi się na targach branżowych, konferencjach lub jako element ekspozycji w prestiżowych biurowcach lub hotelach. Dzięki swojej prostocie, elegancji oraz minimalistycznemu designowi jest to nasz najpopularniejszy produkt o dobrej jakości. Charakteryzuje się łatwym montażem oraz możliwością wymiany baneru na nowy, a także posiada poręczną torbę dzięki której nie ma problemu w transporcie.

Brectus oferuje kilka różnych rozmiarów i kształtów: od Mini formatu A3 / A4 które można zastosować np. jako menu na stoliku w restauracji, po standardowe rozmiary od 30 do 150 cm szerokości, stosowane w biurach, na targach, obiektach sportowych itp., a także Mega rollupy o szerokości 200cm, 240 cm, czy nawet 320cm, które mogą posłużyć do nauczania lub być wykorzystane na targach.

Zapewniamy szybki czas dostawy.

Telefon

Skontaktuj się z nami telefonicznie: +47 48 39 84 91

Banner materiale

*B1: Brannhemmende

MALER

Banner konfeksjonering

Beachflagg Tilbehør

Send bestilling
Felt markert med * er påkrevd
Send forespørsel
Felt markert med * er påkrevd