Kompleksowy dostawca sprzętu reklamowego, rozwiązań targowych i profilowania

Flagi plażowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Flagi plażowe są popularnym nośnikiem informacji. Ich rozmiar pozwala na umieszczenie na nich komunikatu, który jest kluczowy i ma w skuteczny sposób przyciągnąć uwagę odbiorców.

Flagi pozwalają wyeksponować loga firmy. Ich kształt oraz ruch, jakiemu poddają się pod wpływem wiatru, sprawiają, że prezentują się w sposób dynamiczny i przyciągający wzrok. Nie są one przeznaczone wyłącznie do korzystania na zewnątrz. Z powodzeniem można używać ich w pomieszczeniach biurowych, halach sportowych lub targowych, praktycznie wszędzie tam gdzie potrzebujesz reklamy. Zaletą jest ich rozmiar i możliwość składania oraz waga. Są na tyle lekkie, że bez problemu można je przemieszczać i zmieniać ich ustawienie. Jest to wyjątkowo wygodne, jeżeli flagi reklamowe wykorzystywane są na cyklicznych imprezach czy podczas wyjazdów na targi. Bez problemu można przestawiać z miejsca na miejsce. Różne sposoby montażu dają wiele możliwości ich zlokalizowania, przed sklepem używając podstawy np. Cross base (stopa krzyżowa), na plaży przy pomocy plastikowej śruby uziemiającej.

Rodzaje flag w Naszej ofercie: flagi plażowe klasyczne, flagi plażowe z masztem aluminiowym, flagi plażowe prostokątne, mega flagi oraz flagi gigant.

W Naszej ofercie posiadamy wiele podstaw do montażu flagi: płyty obciążeniowe metalowe o różnej wadze, obciążnik na wodę lub piasek (waterbag), stopę krzyżową (crossbase), śrubę uziemiającą (skrufot), zbiornik na wodę lub piasek (plastdunk) oraz kolec (spike) do wbicia w ziemię.

Każdy system posiada torbę z rączkami, dzięki której przemieszczanie nie sprawia żadnego problemu.

Telefon

Skontaktuj się z nami telefonicznie: +47 48 39 84 91

Banner materiale

*B1: Brannhemmende

MALER

Banner konfeksjonering

Beachflagg Tilbehør

Send bestilling
Felt markert med * er påkrevd
Send forespørsel
Felt markert med * er påkrevd